Osiedle Skorpa Atrium - Wizualizacje architektoniczne nowoczesnych domów w Norwegii

Wizualizacje architektoniczne osiedla

Arqsix Skorpa Atrium KBBL, Norwegia


Odkryj nowoczesne i komfortowe domy Osiedla Skorpa Atrium w Norwegii dzięki wizualizacjom 3D od PixelPro. Zobacz, jak Lamellhus i Atrium harmonijnie łączą się z nadmorskim krajobrazem. Zainspiruj się naszymi wizualizacjami i poznaj pełen potencjał tego wyjątkowego projektu.

Inwestycja Skorpa Atrium oferuje nowoczesne i komfortowe domy w otoczeniu nadmorskiej przyrody, blisko centrum miasta. Nasze wizualizacje architektoniczne przedstawiają dwa rodzaje domów: Lamellhus, które są kolorowe i mają własną tożsamość, z widokiem na cieśninę i miasto, oraz Atrium, które są bardziej stonowane i harmonijne z naturą, z własnymi dziedzińcami i tarasami na dachu. Nasze wizualizacje pokazują również wspólne tereny zielone, plac zabaw i pawilon, które tworzą przyjazną atmosferę dla mieszkańców.

Nasze wizualizacje są wiernym odzwierciedleniem projektu architektonicznego i podkreślają jego zalety i walory estetyczne.

#wizualizacja architektoniczna#wizualizacje zewnętrzne#wizualizacje wnętrz#osiedle mieszkaniowe#Norwegia#Arqsix#KBBL#Lamellhus#Atrium

Skorpa wizualizacja z góry
Wizualizacja od strony ulicy
Wizualizacja środek osiedla
Wizualizacja wnętrza salonu
Wizualizacja tarasu